MARKA BİLİNCİ

Ambalaj tasarımı, raflarda tüketicisiyle en fazla üç saniye gibi kısa bir süre içinde buluşabilen markanızın, onu rakiplerinden benzersiz kılan özelliklerini en yalın, etkili ve doğru nasıl söylediğinizin formülüdür…Ya ürününüzü o kısacık zaman içinde tüketicisiyle buluşturup satarsınız ya da tüketicinizi aynı ürünün markasını çok daha doğru anlatan, pazarlayan bir rakibine kaptırırsınız. Kısacık bir anda her şey olur ve biter… Bu bağlamda da tasarımı ürünün önüne geçmemeli, doğrudan ürünü satan, akıllı bir tasarım olmalıdır. Akıllı tasarım, tüketicisini ve rakiplerini iyi çalışmış, farkındalığı yüksek, ne söylemek istediğini uzun cümlelerle boğmadan hızlı ve doğru bir biçimde aktaran ve o üç saniyeyi doğru kullanan tasarımdır. Araştırmalara göre tüketicinin ürünle göz göze gelip almaya karar vermek için geçirdiği süre 3sn, bu kısa süre içinde müşteriyle duygusal bağ kurup sizi tercih etmesini sağlamak, işte bu doğru bir ambalaj tasarımının gücünü gösterir.

MARKA BİLİNCİ
MARKA BİLİNCİ

DEKORATİF ÇÖZÜMLER

Grafik departmanımız bünyesindeki tasarım departmanımızda ambalaj tasarımına ilişkin yaratıcı çözümler üretiyoruz. Bu alandaki istekleri logo tasarımı ve ambalaj tasarımı ana grupları altında çözümlüyoruz. Ambalaj Tasarımı Piyasa araştırması Konsepte ilişkin ambalaj tasarımı Ambalaj tasarım alternatifleri içeren sunum seçilen tasarıma ilişkin olası revizyonlar

DEKORATİF ÇÖZÜMLER
DEKORATİF ÇÖZÜMLER

FARKLILIK

Ambalajınızı farklı kılan alışılmışın dışına çıkan tasarımlar. Daha fazla bilinirlik ve karlılığınızı arttıracak projeler gerçekleştiriyoruz.

FARKLILIK
FARKLILIK

ARADAKİ FARK

Ambalaj tasarımında üretici ile tüketici arasındaki bağı; görsellerle, renklerle hayat buldurmak, yaşama renk katmak ve daha çok kitleye ulaşmak için yanınızdayız. Tüketici ambalajı satın almasını hedefleyip ve markanızın rafta ilgi çekmesini sağlayan ambalaj tasarımları, kreatif ve teknik olarak yönetmeliklere uygun olarak hazırlamak bu alanda 15 yıllık tecrübemizin bize getirdiği sorumluluktur. Ambalajlarınız için biten tasarımları hatasız tüm renk ve baskı tekniklerine uygun olarak düzenlemek, baskı aşamasında oluşacak karışıklığı önlemektir.

ARADAKİ FARK
ARADAKİ FARK

ÇÖZÜMLER

Ambalaj; içerisinde yer alan ürünü, yapısına ve şekline göre muhafaza edip koruyan, hayatı kolaylaştıran taşıması, ürün tazeliğini koruması ve pratik kullanımı ile ürün tanıtımı yaparak bir kimliği, kişiliği ve bıraktığı izlenimi ile bir imajı olan, ürüne değer katan bir malzemedir. Ambalaj tasarım çözümlerimiz, fikirden pazar lansmanına kadar tüm basamakları içerir; markaları ve ambalajları ortak bir yaratıcı yaklaşımla birleştirir ve uzun vadeli sonuçlar elde eder. Rakip ve trend analizi ile başlayan süreç, marka ve ambalaj tasarımını geliştirir, marka kimliğini keskinleştirir ve mevcut gelecekteki müşterilerinizle uyum içinde olmalarını sağlarız. Ambalaj tasarımında yenilikçi tasarımları oluşturup müşteriye sunuyoruz. Ambalajın tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar size destek oluyoruz.

ÇÖZÜMLER
ÇÖZÜMLER

DUYGU KURAN TASARIM

Tüketici ile arasında duygu kuran Tasarımlar Ambalaj tasarımı ürünün kitlesine, ürünü ambalajı vasıtasıyla ilgi çekici göstermelidir. Ambalaj tasarımı yaparken hedef, ürünün bir çok muadilinin yanında tüketicinin incelemesi için eline alması olmalıdır. Eğer ürünü ambalajının dikkat çekiciliği sayesinde tüketici tarafından inceleniyorsa ürünün satılması büyük olasılıkla gerçekleşmektedir. Ambalaj tasarım konusunda yıllardır Türkiye ve Avrupa’da bir çok markaya hizmet vermiştir. Ambalaj tasarımlarımızı pazarlama zekasıyla bütünleştirip gerçekleştiriyoruz.

DUYGU KURAN TASARIM
DUYGU KURAN TASARIM

TREND TASARIM

Kreatif ve Trend Tasarımlar Ambalaj tasalarında; özgün ve sade ambalaj tasarımları gerçekleştirip, renklerinden kullanacağı font ve çizimlere kadar en ince ayrıntıyı düşünerek markaya alternatifli tasarımlar üreterek en özel tasarımı seçme şansı sunar.

TREND TASARIM
TREND TASARIM

Dikkat Çekici Ambalaj Tasarımı

Dikkat çekici ambalaj tasarımi satışları artırır. Ambalajın bu kadar önemli olmasının sebebi de hislerimizi ifade etmesidir. Raflarda gördüğümüz paketleri sadece satın almayız; o paketi görürüz, beğenir ve ardından dokunuruz. Bu yüzden mükemmel ambalaj tasarımi ambalajlara hayat verir.

Dikkat Çekici Ambalaj Tasarımı
Dikkat Çekici Ambalaj Tasarımı